Zaproszenia ślubne w nowoczesnym stylu

Zaproszenia dla gości weselnych można kupić w różnych wersjach – od tych szablonowych, przeznaczonych do własnoręcznego wypisania, poprzez stylizowane na pergaminowe zwoje czy starożytne ryciny, aż po spersonalizowane modele z nadrukowanym zdjęciem przedstawiającym przyszłą parę młodą. Jednak tym, co łączy wszystkie te warianty jest nowoczesny, estetyczny design

gustowne zaproszenie z nowoczesnym designem

Zaproszenia ślubne nowoczesne

Niegdyś zaproszenia ślubne służyły przede wszystkim przekazaniu informacji dotyczących miejsca i terminu uroczystości. Dziś jednak stawia się na oryginalny design, ponieważ takie zaproszenia stanowią również elegancką pamiątkę jedynego w swoim rodzaju dnia. Nowoczesne zaproszenia odznaczają się bogatymi zdobieniami; często są to wstążki uformowane w kokardę lub serca z cyrkonii. Na rynku wybór ozdobników jest ogromny, więc z pewnością nawet najbardziej wymagająca para znajdzie coś dla siebie.

Treść zaproszenia

Oryginalny powinien być nie tylko sam wygląd nowoczesnego zaproszenia – duży nacisk kładzie się także na jego treść. Najczęściej jest ona zredagowana w formie wiersza – tak, aby podkreślić patetyczność okazji, z jakiej zaproszenie jest wręczane. Nowożeńcy mogą zażyczyć sobie umieszczenie własnej treści; większość sprzedawców chętnie przystaję na tę propozycję.