Zaprośmy na ślub

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – czyli to, co zostaje na lata!

Zazwyczaj zaproszenie ślubne przechowywane jest do dnia ślubu. Później – jest najczęściej wyrzucane, bo i po co je zbierać? Jednak jest sposób na to, by takie zaproszenie mogło przetrwać nawet kilka lat!

Zaproszenie ślubne z fotografią – na pewno nikt go nie wyrzuci!

Zaproszenie, nawet te najładniejsze i najstaranniej wykonane, zwykle ląduje w śmietniku. Nie ma sensu trzymać ich w domu, bo niczemu tak naprawdę nie służą. Jednak jeżeli Młoda Para chce, by ich zaproszenie miało inną przyszłość, może pójść w nieco innym kierunku. Jakim?

Kierunkiem tym jest fotografia. Zdjęcie, przedstawiające przyszłych małżonków w ich ulubionej scenerii. Zdjęcie może być z wycieczki, ze spaceru, z imprezy, z innego wesela… Możliwości jest naprawdę wiele.

foto zaproszenie na ślub

Wykonując takie zaproszenia ślubne ze zdjęciem: https://z-milosci.pl/kategoria/zaproszenia/awangardowe-ze-zdjciem można mieć pewność, że zostanie ono zachowane na lata. Włożone do albumu, będzie stanowić świetną pamiątkę.

Takie zaproszenie można wykonać samemu – wykorzystując drukarkę z możliwością drukowania zdjęć, lub zlecić to profesjonalnej firmie. Efekt na pewno wszystkich pozytywnie zaskoczy!