Pastelowe zaproszenia ślubne – hit ostatnich sezonów

Trendy ślubne zmieniają się dynamicznie. Warto je śledzić, gdyż mogą okazać się znakomitą inspiracją. Niejedna para nie ma pomysłu, jaką papeterią wybrać. Na czasie są kolory pastelowe m.in. zaproszenia ślubne pudrowy róż. Jasne odcienie kojarzą się z delikatnością oraz elegancją. Zachwycą tych, którzy preferują klasyczne wzornictwo. Oczywiście paleta barw jest o wiele szersza, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego.

Gustowna papeteria ślubna

Coraz więcej par decyduje się na zakup zaproszeń ślubnych pudrowy róż. W modzie są również odcienie błękitu, czy też fioletu. Pastele to ponadczasowa klasyka. Taka papeteria uznawana jest za gustowną, a zarazem nieprzytłaczająca. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy nie lubią przesadnie intensywnych kolorów.

Odcienie pastelowe uznawane są za tradycyjne. Będą świetnym wyborem, jeśli planujemy uroczystość w rustykalnym stylu, ale nie tylko. Takie kolory często przywołują na myśl motywy kwiatowe, jednak to wyłącznie od nas zależy, jak zostaną ozdobione zaproszenia.

Uniwersalna kolorystyka

Pastelowa papeteria ślubna uchodzi za wyjątkowo uniwersalną. Nie będziemy posiadać większych problemów z doborem poszczególnych elementów. Takie barwy sprawdzą się nawet wtedy, kiedy nasz motyw przewodni jest zupełnie inny lub nie posiadamy go.

Dodatkowym atutem jet fakt, że takie zaproszenia sprawdzą się nie tylko wtedy, gdy planujemy ślub kościelny. Nie ma również znaczenia, gdzie będzie odbywać się przyjęcie weselne. Może mieć ono miejsce zarówno w ekskluzywnym pałacu, jak i góralskiej karczmie.