Organizujemy ślub – zaproszenia

zaproszenie ślubne boho - zdjęcie

Organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Wśród wielu zadań na liście „do załatwienia” jest również wybór zaproszeń ślubnych oraz ich dostarczenie. Ze względu na to, że obecnie nadal pary decydują się zapraszać gości osobiście, trzeba pamiętać o podjęciu decyzji odpowiednio wcześnie. Oto na co warto zwrócić uwagę przy wyborze zaproszeń ślubnych.

Styl, kolorystyka i forma

Najważniejsza jest tutaj kwestia estetyki. Większość zaproszeń jest wykonywanych standardowo w czytelny i przejrzysty sposób, więc spokojnie można skupić się na innych walorach tych ważnych elementów ślubu. Można wybierać różne zestawy kolorystyczne (najczęściej pasujące do koloru przewodniego imprezy weselnej) oraz różne style. Ostatnio szczególnie popularne są zaproszenia ślubne boho: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/boho/, które z jednej strony odbiegają od tradycyjnego stylu, a z drugiej są właśnie takim powrotem do tradycji z nutką nowoczesności.

Jednoczęściowe czy osobne karteczki?

Zdecydować się należy również na to, czy zaproszenia ślubne będą w formie jednej kartki zawierającej wszystkie potrzebne informacje, czy może będą to pojedyncze karteczki zawierające osobno: zaproszenie na ślub, zaproszenie na wesele, RSVP i dodatkowe informacje. Ta druga opcja daje wiele ciekawych możliwości!