O czym pamiętać, przygotowując zaproszenia na ślub?

Ślub powinien być najważniejszym wydarzeniem w życiu dla dwojga ludzi – młodej i młodego. Ciężko jednak wyobrazić sobie ten dzień bez towarzystwa najbliższych sercu osób. Nie bez kozery mówi się przecież, że ślub organizuje się dla siebie, a wesele dla rodziny i przyjaciół. Aby goście mieli możliwość dotarcia na tę wyjątkową uroczystość, należy zadbać o to, aby dotarły do nich zaproszenia. Najpierw jednak trzeba wybrać ich wzór.

zaproszenie ślubne z zabawnymi ludkami

Na jakie zaproszenia się zdecydować?

Wbrew pozorom, projektowanie zaproszeń ślubnych nie jest taką prostą sprawą. Można albo samemu wykonać taki projekt lub też zdecydować się na jeden z gotowych wzorów. Warto poświęcić na to trochę czasu aby zachować jednolitą stylistykę uroczystości. W dobrym guście są zaproszenia, które będą pasowały kolorystycznie do winietek na stołach czy innych dekoracji weselnych.

W zabawnej formie – czy wypada?

Coraz więcej młodych par decyduje się na zamówienie ślubnych zaproszeń w zabawnej formie. Bez obaw, nie odbiorą one powagi sytuacji – wręcz przeciwnie – pokażą charakter młodych i to, że potrafią oni cieszyć się życiem i podchodzić do niego z dystansem. Zabawny charakter może zostać nadany chociażby przez wesoły tekścik czy rozweselającą grafikę.