Jakie zaproszenia ślubne warto wybrać?

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, ale jednym z najważniejszych elementów przygotowań do ślubu są oryginalne zaproszenia, dlatego też warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby wybrać ciekawe wzory. Dobór stylizacji zaproszeń jest trudnym zadaniem, dlatego też warto dokładnie zapoznać się z niniejszym artykułem.

Jakie zaproszenia są w modzie?

Oryginalne zaproszenia ślubne różowe są najlepszą odpowiedzią na obowiązujące trendy. Różowy od wielu lat jest kolorem przewodnim ślubów. Delikatne i ciepłe barwy niemal zawsze przywołują pozytywne skojarzenia. Róż jak powszechnie wiadomo jest również barwą romantyczną, dlatego też warto postawić na ten magiczny kolor.

Klimatyczne zaproszenia ślubne dla każdego

Zaproszenia w kolorze jasnego różu jak takie Z-Miłości mogą okazać się rewelacyjną mieszanką różnych stylów. W dzisiejszych czasach najmodniejsze są malowane akwarelą zaproszenia, które utrzymane są w klimacie boho. W pierwszej kolejności warto postawić na romantyczne motywy kwiatowe albo delikatne kompozycje grafik roślinnych. Kolorowe wianki rewelacyjnie prezentować będą się na fakturze ecru albo białego lnu.

Dla kogo są różowe zaproszenia?

Oryginalne zaproszenia ślubne różowe są najlepszym wyborem przede wszystkim dla zagorzałych miłośników stylu rustykalnego. W ostatnim czasie rekordy sprzedaży biją nakrapiane i fakturowe papiery, które stylizowane są mocno na eko. Nie można zapominać również o zaproszeniach z wesołymi rysunkami i napisami, które po bardzo długiej przerwie ponownie powracają do mody.