Proste, a zarazem wyjątkowe

Planujesz ślub i wesele? Na pewno chcesz, aby ten dzień był wyjątkowy… Wspaniała aranżacja sali weselnej, elegancko przystrojony samochód, no i Wy… Wśród wielości motywów i stylów dostępnych obecnie na rynku weselnym coraz większą popularnością cieszy się to co proste, a zarazem wyjątkowe.

winietka na wesele rustykalna

Natura przede wszystkim

Styl rustykalny, bo o nim mowa to motyw oparty na naturze. Dużo drewna to podstawa przy organizacji imprezy w tym guście. Kolory jakie tu przeważają to odcienie brązu, beżu, szarości, zieleni, a także biel i barwy pastelowe. Wielość koronek, sznurków, papieru, płótna… Babcine koronki, na pierwszy rzut oka wydające się być staromodnymi, w odpowiednim wydaniu wyglądają bardzo elegancko. Jeśli chodzi o oświetlenie, to główne role odgrywają lampiony, słoiki ze świeczkami w środku oraz sznury świateł. Na drewnianych stołach i wokół nich prym wiodą polne kwiaty. Całości dopełnia to, co dała natura, czyli owoce i warzywa, najlepiej prosto z ogródka czy sadu. Goście odnajdując swoje miejsce przy stole ujrzą oczywiście winietki rustykalne. Ten mały kawałek papieru z imieniem i nazwiskiem to bardzo często dla weselników szczególna pamiątka, tak więc winietka rustykalna będzie fantastycznym upominkiem przypominającym o młodej parze.

Pamiętaj, że naturalność to słowo klucz w stylu rustykalnym. Przeważają w nim rzeczy, które są wykonane ręcznie, zatem wiele ozdób można wykonać samemu. A jeśli lubisz obcowanie z przyrodą, zapach polnych kwiatów, jeśli bliska jest Ci wieś, to styl rustykalny jest właściwym wyborem na Twój ślub i wesele.