Pięknie wykonane magnesy świetnym prezentem dla gości

Na parę młodą czeka wiele rzeczy do załatwienia podczas organizowania ślubu i wesele. Na liście warto umieścić także zamówienie upominków dla gości w ramach podziękowania za ich przybycie. Oczywiście można zdecydować się na coś symbolicznego. Nie musi być to nic drogiego. Wspaniałym pomysłem jest magnes ślubny dla gości. Mała rzecz, a wywołuje uśmiech na twarzy obdarowanych. Znajdą się na nim imiona nowożeńców i data zaślubin. Będą przypominać o ważnym wydarzeniu. Magnes to praktyczny gadżet, który przyda się na każdej lodówce. Będzie czym przypiąć do niej przykładowo listę z zakupami.

Dlaczego warto wręczać gościom weselnym upominki?

Dawanie upominków gościom weselnym nie jest niczym nowym. Zwyczaj ten praktykuje się od długiego czasu. Warto wręczyć nawet niewielki prezent, aby druga strona poczuła się doceniona. Dawniej dawano kawałek ciasta lub trunek. Oczywiście obecnie wszystko to jest serwowane na przyjęciu weselnym. Goście mają co zjeść i co wypić. Nie zmienia to jednak faktu, że miło będzie wręczyć im coś oryginalnego. Świetnie sprawdzają się magnesy ślubne dla gości. Para młoda wiele nie straci na ich zakupie, a zyska coś znacznie ważniejszego. Można wywołać uśmiech na twarzy obdarowanych. Zapamiętają oni miło uroczystość, w której brali udział. Parze młodej zależy na tym, aby wszyscy byli zadowoleni. Pomysłowy i praktyczny upominek sprawdzi się idealnie.

Docenienie drugiej osoby za to, że zdecydowała się poświęcić swój cenny czas na wspólne celebrowanie szczęścia nowożeńców, zostanie bardzo dobrze odebrane. Jest to sposób na zrobienie świetnego wrażenia. Upominki wręcza się gościom najczęściej na pożegnanie, czyli po zakończeniu ceremonii. Magnesy sprawdzają się idealnie ze względu na to, że świetnie spełniają swoją funkcję. Są niewielkich wymiarów, nie ma problemu z ich schowaniem. Wystarczy włożyć je do kieszeni lub umieścić w torebce. Takie niepozorny drobiazg spersonalizowany będzie wspaniałym uzupełnieniem. Najczęściej na magnesie widnieją imiona pary młodej wraz z datą zaślubin. Można także umieścić na nich dowolną grafikę i preferowany napis.

Co sprawdzi się w roli upominku dla gości na ślub?

Magnes ślubny dla gości to oczywiście świetna propozycja, ale pomysłów na upominki jest więcej. Najlepiej wybrać coś małego, praktycznego, estetycznego. Niektóre pary młode decydują się na zrobienie upominków we własnym zakresie. Jak wiadomo, rękodzieła stały się obecnie modne. Każdy chciałby dostać coś unikalnego, jedynego w swoim rodzaju. Produkty handmade mają ogromną wartość. Popularne jest wręczanie słodyczy w ramach podziękowania gościom ślubnym za przybycie. Można postawić przykładowo na czekoladkę lub nawet całą tabliczkę czekolady. Ciekawym rozwiązaniem będzie również ciasteczko z wróżbą. Niezwykle ekscytujące staje się oczekiwanie na przeczytanie, co może czekać daną osobę. Od lat praktykowane jest wręczanie gościom ślubnych alkoholu. Wspaniale sprawdzają się mini butelki z trunkami. Można nawet sprezentować nalewkę domowej roboty. Wspaniałe są także praktyczne gadżety. Można zdecydować się przykładowo na kolorową świeczkę zapachową.