Dowiedz się, jak urządzić zjawiskowe i tanie wesele

Marzysz o weselu jak z bajki, ale boisz się, że Twój budżet nie pozwoli go zrealizować? Chciałbyś, żeby wszyscy goście bardzo dobrze się bawili, a ten wyjątkowy dzień został w ich pamięci na długie lata? To mit, że do organizacji zjawiskowego wesela potrzeba mnóstwa pieniędzy. Tym, co czyni przyjęcie wyjątkowym, jest Twoja kreatywność i chęć do działania. Poznaj sprawdzone pomysły, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze oraz urządzić niezapomniane wesele!

Gdzie piękne krajobrazy, tam wyjątkowe wspomnienia

Kiedy planujesz ślub na wiosnę lub w wakacje, zrezygnuj z sali na rzecz ogrodu z widokiem, który zapiera dech w piersiach. Otwarta przestrzeń stwarza mnóstwo możliwości dekoracyjnych, a dzięki bliskiemu towarzystwu zieleni, zaoszczędzisz na kwiatach. Każdy będzie pod wrażeniem tak nietypowego miejsca, a natura sama w sobie stanie się piękną dekoracją, której nie kupisz za żadne pieniądze.

Drobne szczegóły czynią dużą przyjemność

Starając się ograniczyć weselne wydatki, często rezygnujemy z takich dekoracji, jak winietki ślubne: https://z-milosci.pl/dodatki-slubne/winietki, czy upominki dla gości. Ale to właśnie one sprawiają, że zaproszone osoby czują się wyjątkowo. Winietek ślubnych i upominków nie musisz zamawiać – zrób je własnoręcznie! Nazwiska gości umieszczone w truskawkowej babeczce albo niewielkiej doniczce z kwiatkiem pomogą uniknąć zamieszania podczas zajmowania miejsc i będą idealną pamiątką, którą każdy zabierze ze sobą do domu.