Dodatki ślubne

Nadchodzi najważniejszy dzień w życiu, a Wy martwicie się, czy aby na pewno pamiętaliście o wszystkim? Nic dziwnego. W natłoku spraw przedślubnych łatwo zapomnieć o pewnych detalach, dlatego poniżej przygotowaliśmy listę kilku rzeczy, które czasem umykają przyszłym małżonkom.

  1. Pudełko na koperty z życzeniami lub prezentami

Choć wydawać by się mogło, że kwestią oczywistą jest, że większość gości zjawi się z prezentami w kopercie – niekiedy Państwo Młodzi zapominają, że świadkom ceremonii ciężko jest utrzymać tak wiele kopert w ręku. Dobrym pomysłem jest kupienie specjalnego pudełka – kartonowego lub drewnianego – aby goście mogli wrzucać tam koperty.

  1. Pudełka na obrączki ślubne

W standardzie, do pierścionków jubilerzy dokładają pudełko na obrączki ślubne ze swoim logo. Jeśli nie chcecie, aby świadek podawał Wam obrączki z pudełka, które ma na środku wielki, reklamowy napis, warto rozważyć zakup innego pudełka lub na przykład eleganckiej, drewnianej tacki. W wielu miejscach można zamówić takie pudełko, które jest dopasowane do pudełka na koperty z życzeniami.

  1. Podziękowania dla gości

W dobrym guście jest podziękować gościom za przybycie jakimś drobiazgiem. Można na przykład zamówić cukierki z personalizowanym nadrukiem, które spakujemy w malutkie pudełeczka lub inną formę podziękowania – w tej kwestii możemy wykazać się naprawdę ogromną pomysłowością. Jeśli któreś z Was posiada zdolności plastyczne – możecie na przykład pokusić się o wykonanie ręcznych podziękowań – goście na pewno docenią Wasze zaangażowanie.

To już kilka spraw mniej do zapamiętania na Wasz szczególny dzień.