Czy warto kupić zimne ognie na przyjęcie weselne?

W dniu wesela para młoda chce, aby wszystko wyglądało wyjątkowo, a zaproszeni goście bawili się znakomicie. Podczas przyjęcia można zorganizować różne atrakcje, które urozmaicą ten czas. Nie trzeba przy tym wydawać dużych pieniędzy. Wystarczy kilkadziesiąt złotych, aby kupić zimne ognie, które będą znakomicie się prezentować w wielu sytuacjach.

Jakie atrakcje weselne można zaplanować?

Podczas zabawy weselnej można przygotować wiele atrakcji. Jedne z nich są dość kosztowne, a inne wręcz przeciwnie. Na pewno warto zastanowić się, co warto zorganizować, aby zaproszeni goście bawili się świetnie. Dużo osób wynajmuje foto budkę lub zatrudnia osobę, która wykona pokaz iluzjonistyczny. Niestety tego typu atrakcje wiążą się z wysokimi kosztami. Można jednak niskim nakładem finansowym sprawić gościom radość i uatrakcyjnić czas. Jedną z takich rozrywek są zimne ognie. Wyglądają obłędnie na zdjęciach i można je odpalić w różnych momentach przyjęcia weselnego.

Zimne ognie – jak zorganizować?

Kupno zimnych ogni na wesele nie wiąże się z wysokimi kosztami. Należy jednak pamiętać, aby wybrać minimum 40-centymetrowe i dokupić kilka lub kilkanaście zapalniczek. Jedna powinna przypadać na 7 osób. Czas odpalania warto ustalić z fotografem. Jest to profesjonalna osoba, która najlepiej wie, kiedy zimne ognie będą wyglądać najlepiej i jak ustawić gości, aby zdjęcia były atrakcyjne.

Kiedy najlepiej odpalić zimne ognie na weselu?

Tak na dobrą sprawę jest bardzo wiele chwil, w których można odpalić zimne ognie. Wiele par młodych decyduje się na moment wyjścia z kościoła lub wejścia na salę. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie ich także przy pierwszym tańcu lub podczas podawania tortu. Fotografowie często proponują parze młodej, aby zimne ognie były odpalone po zmierzchu przed salą. Wszyscy goście wychodzą i ustawiają się w szpalerze lub otaczają parę młodą.

Zimne ognie na wesele – bezpieczna atrakcja dla dzieci i dorosłych

Zimne ognie prezentują się znakomicie i są doskonałą atrakcją każdego wesela. Warto przy tej okazji pamiętać, że są one w pełni bezpieczne i nie stanowią zagrożenia pożarowego. Obsługa sali najczęściej nie ma nic przeciwko, aby zimne ognie były odpalone. Mogą je trzymać małe dzieci. Na pewno należy uważać przy odpalaniu i z dala trzymać zapalniczkę od najmłodszych. Jest to świetna frajda dla osób w każdym wieku. Nie tylko dzieci cieszą się, gdy trzymają zimne ognie w rękach.

Podsumowanie

Kupno zimnych ogni na wesele jest doskonałym pomysłem dla wszystkich osób, które chcą urozmaicić przyjęcie weselne. Można je kupić za niewielkie pieniądze i są w pełni bezpieczne. Zdjęcia wykonane podczas wesela z zimnymi ogniami wyglądają obłędnie i stanowią pamiątkę nie tylko dla pary młodej, ale i wszystkich gości. Ognie można odpalić w różnych momentach wesela i nie trzeba przy tym poświęcać dużo czasu. Sama organizacja zajmuje chwilę, wystarczy zebrać gości i je odpalić. Każda z zaproszonych osób z pewnością weźmie udział w tej atrakcji i będzie wspominać ją niejednokrotnie z łezką w oku.